Yaro Pomegranate Marine-White Wool

Yaro Pomegranate Marine-White Wool

Виробник YaroSlings
Модель: Слінг ШАРФ
Наявність:
На складі
Ціна 2,210.00 грн.

Наявні опції

Опис

Слінги компанії  YAROSLINGS створені з якісної пряжі. Пряжа, що використовується для ткацтва слінгів на 100% складається з довговолокнистої бавовни. Мета виробника – зробити найкращі слінги європейської якості за доступною ціною, щоб кожна мама, яка прагне носити малечу в слінгу, мала змогу це зробити.

Слінги YAROSLINGS мають жакардове плетіння, що використовується традиційно на виробництві елітних та дорогих марок. При цьому плетіння слінгів YAROSLINGS  не тільки ідеально для новонароджених малюків, а буде зручним і для старших дітей.

Слінги YAROSLINGS дуже лагідні на дотик, м’які та легко драпіруються. Економні в намотці. Паттерни спеціально розробляються на замовлення виробника YAROSLINGS з урахуванням ­­­­­­­ останніх трендів у дизайні та особливостей носіння, завдяки чому вони cnbkmyj виглядають у намотці і допомагають матусям бути модними та сучасними. Широка кольорова гама слінгів YARO дозволяє обрати будь-яке кольрове рішення що буде дорочне саме у вибраний сезон.

Перед розробкою варіантів тканини для слінгів YAROSLINGS, виробником було здійснено тестування різноманітних марок під якими випускаються слінги – від бюджетних до елітних (хай енд), а також слінгів ручного  ткацтва. При цьому були обрані найкращі поєднання варіантів плетіння, який зараз завдяки YAROSLINGS стає доступним для більшості слінгомам.

Нові слінги YAROSLINGS  мають більшу довжину аніж заявлена, оскільки виробник наперед дбає про комфорт мам і вберігає своїх покупців від розачарування, адже тканина після першого прання має усадку, що є нормальним  для усіх слінгів за таким плетінням.

Центр Слінгу YAROSLINGS відмічено позначкою (етикеткою) що полегшує його намотку і регулювання .  Краї Слінга YARO мають косий зріз, їх сторони паралельні, що полегшує зав’язування кінців слінга у вузол.

Прання та прасування

Слінги YAROSLINGS у складі яких є вовна - можна прати при температурі 30°C, рекомендовано - ручне прання. Не слід використовувати засоби для пом’якшення тканини.

Прасування – температура для вовни або згідно інструкції . В залежності від наявності іншої пряжі в слінгу, наприклад льону, коноплі,  вовни, при пранні та прасуванні використовуються температури,які рекомендовані для такого типу тканини (ручне прання, прання на делікатному режимі при температурі не більше 30°C, звичайний режим прання 40°C тощо).

Виробник – YAROSLINGS

Країна виробника – Нідерланди

60% cotton, 40% wool, 250g/m2

Відгуки (1)

Написати відгукПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре