Yaro Ring Sling

YaroSlings  - Виробник тканих слінгів, які виготовлені в рамках ЄС з дотриманням найкращих європейських традицій слінгоносіння. YaroSlings поширює ідею що слінги відмінної якості повинні стати доступними кожній мамі, яка прагне слідувати природному відчуттю бути ближче до дитини та носити малечу у слінгу. І це в свою чергу сприятиме поширенню слінгоносіння та природному вихованню дитини.

YaroSlings  був створений з ініціативи групи європейських консультантів слінгоносіння, які хотіли посприяти розповсюдженню ідеї слінгоносіння і зробити його доступним для всіх бажаючих.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Yaro Basket Fire Grad Ring Sling
  100% cotton, 205g/m2 pre-wash ..
  1,740.00 грн.
 • Yaro Basket Emerald Ring Sling
  Слінг з кільцями - SlingRings плече - просте - самий компфортний, і однозначно рівномірний розподіл навантаження по всій ширині слінга. Зручне регулювання Слінги компанії  YAROSLINGS створені з якісної пряжі. Пряжа, що використовується для ткацтва слінгів на 100% складається з довговолокн..
  1,360.00 грн.
 • YARO NEWBORN GREY RING SLING
  Слінг з кільцями - YARO NEWBORN GREY RING SLING створено для дітей від народження, але підійде також  і для тодлерів . Склад 100% cotton Плече - просте Паттерн - NEWBORN  Слінги серії NEWBORN були спеціально створені для носіння дітей з народження .&nb..
  1,640.00 грн.
 • YARO NEWBORN NAVY слінг з кільцями
  YARO NEWBORN NAVY RING SLING Слінг з кільцями для дітей від народження. Підійде також для тодлерів . Склад 100% cotton Плече - просте Паттерн - NEWBORN  Слінги серії NEWBORN були спеціально створені для носіння дітей з народження .    ..
  1,640.00 грн.