Слінг-рюкзак

Слінг-рюкзак, ергономічний рюкзак, або ерго-рюкзак – це все  один із найшвидших і найпростіших видів фізіологічної переноски для дітей, яка до того ж дуже зручна і безпечна.

Слінг-рюкзак, так само як і інші види (слінг-шарф, слінг з кільцями, май-слінг) слінгів передбачає фізиологічно правильне рошташування дитини, забезпечує профілактику дисплазії  кульшових суглобів, розрахований на тривале й безпечне носіння дитини, дарує немовляті спокій і впевненість, оскільки дає можливість більше часу проводити біля мами.
Ергономічний рюкзак він же слінг-рюкзак має менш пластичну конструкцію, аніж наприклад слінг-шарф і май-слінг, проте дуже простим для освоєння.

Продумані до найменших дрібниць конструкції ерго-рюкзаків дозволяють не лише швидко та надійно помістити малечу всередину, але й мають безліч переваг у порівнянні з іншими нефізиологічними переносками:

-          Вага дитини рівномірно розподіляється не тільки на плечі, але й на пояс та спину;
-          Широкий бандажний пояс дозволяє зменшити навантаження на спину та поперековий відділ хребта, тому що частину ваги дитини переносить на стегна;
-         М’які та широкі лямки не врізаються у плечі, також часто їх можна носити двома способами – паралельно та хрест навхрест;
-          Конструкція «кишеньки» рюкзачка забезпечує «слінгову»  позицію дитини – ніжки широко розведені, коліна знаходяться вище попи, спинка маляти має фізіологічний С-вигин, тобто відсутнє навантаження на хребет і промежину Вашого малюка.
-          Слінг-рюкзак, так само як і інші види слінгів, в залежності від поставлених задач, дозволяють носити дитину у трьох позиціях – спереду, на боці або за спиною.
-          Розташування дитинки обличчям до мами забезпечує психологічну захищеність маляти від подразників навколишнього середовища.
-          Наявність захисного капюшона слугує не тільки гарним прикриттям від надмірного світла, пилу та люду, а ще й виконує функцію підголовника  - ніжно підтримує шию немовляти.
-          Спинка рюкзака міцно притуляє малюка до мами, що дозволяє носити у ерго-рюкзаку несидячих діток, а комфортно розведені ніжки обіймають маму за талію, і не заважають їй при ходьбі.
-          Надійні фастекси,страхувальні ремінці та міцно пришита кишеня(спинка) цілковито гарантують безпеку перебування дитинки у рюкзаку.
 
Саме фізіологічність і безпечність ерго-рюкзаків та інших видів слінгів є найвагомішими факторами у виборі переноски!

Не зважаючи на те, що конструкція слінго-рюкзака є досить простою і не вимагає додаткових навичок і тривалого досвіду для його освоєння, слід звернути увагу чи виконуються наступні умови розташування дитинки в слінгу:

·Ніжки малюка зігнуті в колінах, а коліна розташовані вище попи і надійно зафіксовані боковими краями спинки рюкзака.  Якщо малюк вже вміє ходити, краї спинки можуть трішки не доходити до підколінок;

·Спинка рюкзака (кишеня рюкзака) гарно натягнута по спині малюка. Верхній край проходить по плечам або під пахвами. Під попою немає пустот.

·Лямки достатньо затягнуті (таким чином, щоб дитина залишалася в тому ж положенні коли дорослий нахиляється вперед або вбоки), але не перетягнуті (в розслабленому стані спинка малюка має бути скруглена).

Гарною перевагою слінго-рюкзаків поміж інших видів слінгів є простота і швидкість його вдягання, 100% надійність використання у холодну пору року на слизький верхній одяг, відсутність довгих елементів що можуть забруднитися під час використання слінгу на вулиці, охоче його освоєння представниками сильної статі.

LoveToBeMom.com.ua

Уточнити пошуковий запит