Слінготека

Слінготека у слінгокрамничці

Ласкаво просимо до нашої Слінготеки!

Сюди буде корисно заглянути тим, хто вже не шукає значення слова «Слінг» у тлумачному словнику, проте ще не має достатнього практичного досвіду слінгоносіння з причини відсутності головного знаряддя – слінгу, або ж має бажання спробувати слінги інших марок, аніж має вже, або ж спробути інші види слінгів (май-слінг, слінг-рюкзак, слінг з кільцями, слінг-шарф).

На нашій поличці зручно вмостилися і чемно товаришують слінги різних видів, форм та виробників (YaroSlings, BabySaBay, Girasol тощо). А призначені вони для того, аби надати можливість кожній мамі чи тату переконатися у зручності користування такою «переноскою» і розвіяти міф щодо складності її використання (наприклад слінг-шарф). Тому наша Слінготека люб’язно надасть Вам в тимчасове користування слінг-шарф чи інший вид слінгу (май-слінг, слінг-рюкзак, слінг з кільцями).

 для того, щоб:

 • Мати змогу наочно побачити, відчути, вдягнути/намотати слінг як вид переноски загалом;
 • Ознайомитися з продукцією певного конкретного виробника;
 • Визначити особисту перевагу того чи іншого виду слінгу, розміру шарфа, різновиду «плеча» слінгу з кільцями тощо;
 • Порівняти запозичені шалики з наявними вдома;
 • Спробувати новий вид слінгу, оцінити його переваги/недоліки;
 • Підібрати для себе найоптимальніший варіант не купуючи при цьому багато різних слінгів навмання.

Користуватися Слінгопотекою дуже просто.

 1. Ознайомитись з умовами прийому-передачі слінгів.
 2. Обрати слінг, який припав до душі, і який Ви хотіли б узяти в користування і покласти його у «кошик». В примітках при оформленні замовлення вказати період на який Ви бажаєте взяти в користуваня даний слінг.

Якщо Ви бажаєте покласти свій слінг в нашу Слінготеку чи запропонувати інші умови співпраці, напишіть про це представнику на адресу LTBM@ukr.net або зателефонуйте за номером +3806772-52-031,  +38 06625-67-026.

Умови користування Слінготекою.

Вибір. Наша Слінготека вміщує в себе різні види слінгів (слінг-шарф, май-слінг, слінг-рюкзак, слінг з кільцями) а також хіп-сіт, розраховані задовільнити цікавість вибагливої аудиторії потенційних і теперішніх слінгобатьків. Кожен слінг відрекомендовує себе стислим оглядом та інформацією про виробника. Якщо майбутній досвід ослінговування буде першим, або духовні порадники внутрішнього голосу мають протилежно суперечливі думки щодо остаточного вибору того чи іншого слінг-шарфа, або сімейні баталії на тему обрання найзручнішої переноски для 3-місячної дитинки тривають вже котрий день поспіль – найкраще звернутися за допомогою у виборі до консультанта Слінготеки (за адресою або телефоном ). Слінгоконсультант надасть максимально ґрунтовну консультацію про обраний шарф і допоможе підібрати слінг в залежності від віку й фізіологічних параметрів Вашого малюка, а також тих хто буде використовувати слінг.

Оплата.Обраний слінг надається в користування мінімальним строком на один тижденьВартість користування слінгом залежить від його виду та якості, але не менше ніж 50 грн./тиждень. Для отримання слінгу в користування необхідно сплатити повну вартість слінгу. По закінченню терміну оренди сума сплачена за слінг повертається за вирахуванням вартості самої оренди. У випадку пошкодження чи втрати слінгу – вартість збитку буде вирахувана з суми оплати.

Доставка. Слінг можна забрати само вивозом з нашого шоу-руму. Особиста зустріч або доставка кур’єром для киян і гостей міста можлива за попередньою домовленістю. По Україні слінг надсилається кур’єрськими службами Нова пошта, Укрпошта. Вартість доставки в обидва боки сплачує  користувач слінгом.

Догляд. Доглядати за виробами слід керуючись умовними позначками на етикетці-ярлику. Як правило це прання при температурі 30-40 градусів, делікатний режим, бажано рідкими еко-засобами  і без застосування кондиціонера. Повернути слінг потрібно чистим, при виникненні форс-мажорних обставин у вигляді непроханих плям чи інших неприємностей – повідомте про це доглядача Слінготеки і Вам за це нічого не буде)).

Купівля. Якщо по закінченню терміну оренди Ви виявили намір придбати слінг, що тимчасово гостює у Вашому домі, сповістіть про це представника Слінготеки, консультант допоможе оформити покупку або запропонує Вам наявні аналоги з магазину.

Наша Слінготека це практична можливість отримати доказ того, що носіння діток на руках може бути легким, приємним і довготривалим на користь всієї сім’ї. Ми викладаємо слінги на поличку і запрошуємо Вас долучитися до щасливих миттєвостей слінгоносіння, жити в гармонії та радості зі своїм малюком.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Butterflies Apricot
  Розмір - 6 (4,60 м) Заставна вартість слінгу 1000 грн Тиждень користування Слінгом - перший 70 грн, кожний наступний - 50 грн. Умови користування та догляд для ознайомлення приведені тут Слінги компанії  YAROSLINGS створені з якісної пряжі. Пряжа, що використовується для ткацтва слі..
  70.00 грн.
 • Yaro Basket Emerald Slingoteka
  Розмір - 6 (4,60 м) Заставна вартість слінгу 900 грн Тиждень користування Слінгом - перший 50 грн, кожний наступний - 40 грн. Умови користування та догляд для ознайомлення приведені тут Слінги компанії  YAROSLINGS створені з якісної пряжі. Пряжа, що використовується для ткацтва слін..
  50.00 грн.