Цікаві і корисні статті

Вигляд: /
Сортування:
На сторінці:
 • Фініш зі слінгокільцями (Ring Finish) замість вузла
  Не комфортно намотка з вузлом? Або хочете прикрасити намотку? Дивіться відео як закінчити намотку слінгокільцем - Ring Finish   ..
  20.02.2017    Переглядів: 501
 • Температурний режим одягу з Polartec
  Температурний режим +20 До -20 або мінімальний набір для максимального комфорту. Зараз я вам запропоную мінімум термоодягу, з яким ви зможете комфортно прожити з вересня по травень. Звичайно, все з Polartec®  1. Куртку і напівкомбінезон з Windbloc® Один із самих класних термо-матеріалів Polartec® Polartec® Windbloc® - ідеальний матеріал для зимової пори, не продувається, не промокає, дуже теплий, але при цьому м'який і тонкий. Діти з комфортом ходять в..
  05.12.2016    Переглядів: 937
 • Фото-інструкції - ХНК, ХНК за спиною, Кенгуру, Рюкзак, Слінг з кільцями
  Ви можете знайти інструкції до Базових намоток - тут  В цій інструкції показані намотки - ХНК - хрест над карманом -Front Wrap Cross Carry - FWCC ХНК за спиною - Back Wrap Cross Carry - BWCC Кенгуру на стегні - Hip Kangaroo Carry - HK Рюкзак - Ruck СЗК - слінг з кільцями - Ring Sling Carry - RS   ..
  17.10.2016    Переглядів: 796
 • Поппінс. Слінг-шарф 3
  Поппінс досить легка намотка, гарно розподіляє навантаження між спиною та бедрами завдяки обороту навколо талії,  також дає можливість показати слінг-шарф з двох боків. Оптимальний розмір шарфа - 3 - 4. В даному випадку використовуємо слінг шарф Яро - Yaro Four Winds Fuchsia Black, розмір 3. 1.Знаходимо мітку середини 2. Шарф розміщуємо міткою середини на те стегно, на якому плануємо носити малечу. 3. Проводимо полотно слінга за спиною на протележне плече. 4. Мале..
  15.10.2016    Переглядів: 1231
 • заспинні намотки - Подвійне ребозо з довгим шарфом і фінішем - Saltwater
  ..
  05.06.2016    Переглядів: 807
 • Робін з довгим шарфом
  ..
  05.06.2016    Переглядів: 723
 • Заспинні намотки - Рюкзак з фінішем - tibetan knotless
  ..
  04.06.2016    Переглядів: 732
 • Заспинні намотки - Рюкзак з 5 ти місячним малюком
  ..
  04.06.2016    Переглядів: 594
 • Акція від Покрови до Миколайчика!!!
  Чудова новина для слінгобатьків - слінги Яро стають ближчими, адже ціни на них стають нижчими! Зустрічайте знижки у своєму місті! Вже з 14 жовтня стартувала нова загальноукраїнська акція "Від Покрови до Миколайчика". У цей міжсвятковий період до 19 грудня  кожна мама України має можливість придбати новенький слінг-шарф YaroSlings з нашого сайту  зі знижкою 15%. Умови прості. Щотижня для жителів одного з міст України – учасників акції надається знижка у розмірі 15% н..
  14.10.2015    Переглядів: 1148
 • "слінговий" словничок
  Часто починаючи використовувати в своєму житті слінг  ми стикаємося з тим, що деякі скорочення, терміни, назви, просто "сленгові" слова нам не зрозумілі. Найбільш  часто вживаємі терміни наводяться нижче. Принятые сокращения и терминология: БНИБ - brand new in a box - слинг новый в упаковке, не доставали ,не разворачивали,не наматывали. Новый и бниб это не равноценные понятие и не одно и тоже))) ДИБС (do inform before sale) - информировать перед продажей. Есть вероятность, прио..
  22.07.2015    Переглядів: 1345
 • Буретний шовк - Natural Bourette silk
  Буретний шовк  - Natural Bourette silk Буретний шовк (bourette silk) не схожий на той шовк, який ми звикли бачити і розуміти що це «натуральний шовк». Він доволі щільний, не так блищить та ще й має маленькі вузлики;-), шершавенький на дотик …проте він дуже ніжний і м’якенький, позитивно впливає на шкіру та комфортний до тіла.  Буретний шовк менш вибагливий аніж блискучий «кручений» шовк.   Чому саме буретний шовк славиться своїми цілющими..
  26.06.2015    Переглядів: 1987
 • З-під серця до серця
  Теплий дотик мами рук.. Ніжний вушкам серця стук.. Безпечно, затишно й надійно Я у слінгу сплю спокійно!   У метушливому сьогоденні сучасного ритму життя поява в сім’ї дитини здатна сповільнити коліщатка безперервного соціального руху. Адже так хочеться сповна відчути щасливі миті материнства, пригорнути беззахисний згорток до свого серця, подарувати маляті безпеку та затишок маминого животику. Для новонародженого дуже важливо продовжити глибокий емоційний зв’язок, що виник між мамо..
  19.06.2015    Переглядів: 1837
 • Нові надходження товарів Компанії HOPPEDIZ® та InVara
  Прекрасні європейські слінги ТМ HOPPEDIZ® а також теплі гетрики з колекції Norwegian HOPPEDIZ® ..
  19.06.2015    Переглядів: 864
 • LaVita Yellow-Violet
  ***LaVita*** прекрасний паттерн, чудові осінні кольори, жакардове плетіння. Щільність 230г/м, 100% бавовна. За рахунок складу слінг зовсім не примхливий, Кольори надають додаткової елегантності слінгу. Поєднання двох стихій - повітря і землі, футурустичного фіолетового і земного - жовтого кольору. Більше інформації на сайті: La Vita Yellow-Violet ..
  19.06.2015    Переглядів: 769
 • Золота осінь
  Нове нажходження слінгів ...спеціально для золотої осені;-) Turtle Yellow - Black - склад 100% бавовна. Слінги Turtle підійдуть для діток з народження, оскільки мають унікальне плетіння. ..
  19.06.2015    Переглядів: 768