InVara

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Боді з коміром
  Боді термо з коміром з Polartec® Power Stretch® Комір-стійку можна носити застебнутим по горлу, можна розстібнути і красиво опустити з шийки. Не вузька модель - не створює дискомфорту, сильним приляганням до тіла, але як показав досвід при цьому відмінно справляється з функцією влаговідвод..
  405.00 грн.
 • Боді без коміра
  Боді термо без коміра з Polartec® Power Stretch® На плечі кнопочки, що робить одягання більш зручним. Не вузька модель - не створює дискомфорту, сильним приляганням до тіла, але як показав досвід при цьому відмінно справляється з функцією влаговідводу і теплозбереження. Більшість швів пло..
  405.00 грн.
 • Гольф для годуючих мам
  Гольф термо з еластичної тканини Polartec® Power Stretch® . Секрет годування - слінг-френдлі (на грудях мами виходить два шари тканини, що дозволяє не носити манішку, коли дитина в слінгу). У гольфі подовжені рукава, і сам він до середини попи. Не підскакує і не збивається під намотування. С..
  999.00 грн.
 • Гольф з комірцем
  Гольфи з комірцем-стійкою на кнопочках по плечу і коміру. Polartec® Power Stretch® - матеріал, який тягнеться на всі боки , найчастіше використовується для теплої натільної термобілизни. Складається з двох шарів: міцна зовнішня трикотажна поверхня з нейлону і м'який внутрішній ша..
  405.00 грн.
 • Двокольоровий джемпер
  Двокольоровий джемпер з Polartec® Power Stretch®. Досить вузька подовжена модель з комірецем-стійкою на блискавці. Джемпер ідеально носити на голе тіло, як звичну термобілизна з Power Stretch®. Підходить як хлопчикам, так і дівчаткам. Кольори: (верх, рукав \ низ, спинка): б..
  594.00 грн.
 • Дитячі термошкарпетки
  Дитячі термошкарпетки з Рolartec® Power Stretch®. Хитра унікальна конструкція - з одним бічним плоским швом, виконаним міцними еластичними нитками. Наявність кольорів уточнюйте. Ціна може змінюватися залежно від курса долара. ..
  135.00 грн.