Буретний шовк - Natural Bourette silk

Буретний шовк  - Natural Bourette silk

Буретний шовк (bourette silk) не схожий на той шовк, який ми звикли бачити і розуміти що це «натуральний шовк». Він доволі щільний, не так блищить та ще й має маленькі вузлики;-), шершавенький на дотик …проте він дуже ніжний і м’якенький, позитивно впливає на шкіру та комфортний до тіла.  Буретний шовк менш вибагливий аніж блискучий «кручений» шовк.  

Чому саме буретний шовк славиться своїми цілющими властивостями?

Буретний шовк вміщує найбільшу кількість серицину аніж інші види шовку, а саме серицин має цілющі властивості і чинить бактерицидну дію, в ньому не живуть бактерії та грибки, і він допомагає загоювати рани, заспокоювати шкірні подразнення (почервоніння).

Шовк це ідеальне для людини природне волокно, яке складається з білків а також 18 цінних амінокислот. Саме шовк не заважає шкірі «дихати», маючи високу гігроскопічність ладен ввібрати  в себе і розподіляти вологу, при цьому позбавляючи відчуття вологості. Шовк також позитивно впливає на обмін речовин, на нервову систему. Він врівноважує, заспокоює, та захищає від негативного зовнішнього впливу (такі якості тканини важливі для людей творчих, чутливих а також для дітей).

Шовк комфортний як на жарку погоду (він охолоджує та вентилює шкіру), так і в прохолодну погоду – чудово затримує тепло, коли це необхідно.

Ще одна дуже позитивна властивість буретного шовку – він може самоочищуватися і зв’язувати неприємні запахи.

Приємно, коли шкіра малечі торкається природних матеріалів, таких як буретний шовк. Слінги з буретним шовком додають ще більш комфорту при носінні малечі, цілюще впливають як на шкіру малюка, так і на настрій як малечі так і мами.

Особливості догляду за слінгами з буретним шовком

Шовк, як бактерицидне волокно не потребує частого прання порівняно з бавовною наприклад. З-за свого природного походження шовк має властивість самоочищуватися на свіжому повітрі, тобто гарно «провітрений» слінг дорівнюватиме пранню звичайного слінга з 100% бавовни.

Така властивість самоочищення шовку зберігається, якщо дотримуватися простих правил :

  • Уникати контакту з лужними речовинами
  • Прати спеціальними засобами для шовку (краще еко засобами)
  • Не використовувати помякшувачі тканини
  • Ручне прання
  • Прасування при температурі передбаченої для шовку

©  LoveToBeMom ®
Захищено авторським правом.

При використанні як всього тексту або його частини обовя’зкове посилання на автора та www.LoveToBeMom.com.ua

Відгуки

Написати відгукУвага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре